Wynajem koparko-ładowarki | Mati-Bud Zielona Góra

Wynajem koparko-ładowarki

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdą firmę czy osobę prywatną stać na kupno i utrzymanie w najlepszej formie tak kosztownego sprzętu. Jednak podejmując się wykonania prac ziemnych bez użycia koparko ładowarki, decydujesz się na trudności fizyczne, a także rozciągnięcie się całego procesu w czasie. Czas jest cenny, więc nie warto marnować go, skoro istnieje tania i szybka możliwość realizacji danego zlecenia.

Ofertę wynajmu kierujemy do osób zamieszkujących Zieloną Górę i jej okolice. Wynajmując koparko-ładowarkę zyskujesz pewność, że wykonamy zlecenie solidnie i zgodnie z projektem dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu. Dodatkowo przyspieszysz znacznie czas realizacji budowy. Ponadto nasza firma Mati-bud zajmuje się również wywozem materiałów sypkich, więc zbędną ziemię, żwir czy piasek możesz nam powierzyć.

Koparko-ładowarka

Prace ziemne

Do naszych usług związanych z wynajmem koparko-ładowarki należą prace ziemne. Zaliczamy do nich między innymi odpowiednie przygotowanie ziemi pod ostateczne wylewanie fundamentów. Wykonujemy również specjalne prace ziemne pod np. ekologiczne oczyszczalnie ścieków lub najzwyklejsze kopanie dołów pod zamówienie klienta w sposób mechaniczny np. kopanie studni.

Prace ziemne najlepiej szczegółowo zaplanować. Okres między kwietniem a październikiem jest ku temu najodpowiedniejszy. Warto uwzględnić też, że prace ziemne nie powinny odbywać się w deszczowe dni. Jednak zanim przejdziemy do pracy, wykonujemy dokładny obrys budynku, tak by projekt w pełni zgadzał się z usytuowaniem terenowym. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Załadunek materiałów sypkich

W swojej ofercie prezentujemy możliwość wynajmu koparki w celach załadunkowych. Zbędną ziemię, żwir, piach czy gruz możemy załadować na wywrotkę i wywieź z Twojej posesji. Teraz nie musisz martwić się zalegającymi materiałami sypkimi na Twoim terenie. Wystarczy, że zdecydujesz się na wywóz i zlecisz do nam przy okazji wykonywania prac ziemnych. Z nami wykonasz to szybko i dokładnie.