Usługi murarskie Zielona Góra

Poszukujesz specjalistów od murowania ścian nośnych lub działowych, murowania fundamentów, ogrodzeń lub kominów? Jeśli tak to znalazłeś się na odpowiedniej stronie. Firma Mati-bud zajmuje się wszelkimi niezbędnymi usługami murarskimi. Charakteryzujemy się latami doświadczenia oraz dbałością o to by każdy nasz klient był zadowolony.

Murowanie szeregowców

Jeśli jesteś w sytuacji, gdzie twój dom lub miejsce pracy koniecznie potrzebuje np. rozbudowy, a przy tym wyburzenia ścian lub ich murowania? Z naszą pomocą tego dokonasz. Potrzebujesz oddzielić poprzez ścianę pomieszczenie od reszty mieszkania- służymy pomocą i doświadczeniem. Dzięki nam Twoje pomieszczenie rozbłyśnie nową świeżością.

Murowanie i wyburzanie ścian

Posiadamy niezbędny sprzęt do wykonywania tej usługi. Murujemy ściany z cegieł, pustaków solbetu, bloczków betonowych typu: ytong, silka, porotherm lub z kamieni. Do powierzonego zadania stosujemy technologię tradycyjną -mokrą lub suchą. Czyli adekwatnie do wymienionych murujemy przy użyciu: zaprawy murarskiej lub kleju. Cała usługa przez nas oferowana obejmuje ułożenie, wyrównanie i wypoziomowanie pierwszej warstwy. Co więcej, jeśli jest to potrzebne, docinamy bloczki.

Ponadto zajmujemy się również wyburzaniem ścian. Z pomysłem wyburzenia ścian spotykamy się nie tylko podczas remontu, ale również podczas aranżacji nowego mieszkania. Jednak każda taka zmiana konstrukcyjna obiektu niesie za sobą nieraz poważne w skutkach konsekwencje. Dlatego ważne jest, by każdy taki zabieg został przeprowadzony przez specjalistów. Z naszym doświadczeniem doradzimy Ci i wyburzymy ścianę bez negatywnych efektów dla konstrukcji.

Wylewki cementowe

Wylewka to warstwa podłogi, która ułożona jest pod posadzką. Od jej dobrego wypoziomowania zależy jak będzie wyglądała twoja podłoga. Nasza firma Mati-bud oferuje perfekcyjne wykonanie wylewki cementowej. Oferujemy wylewkę cementową wysokiej jakości, dlatego możesz mieć pewność, że gwarantuje ona wytrzymałość i trwałość na długie lata.