Wynajem ładowarki teleskopowej Zielona Góra

Wynajem jest stosunkowo tanią i opłacalną inwestycją w porównaniu do kupna i utrzymania tego dość kosztownego sprzętu. Ładowarki teleskopowe znajdują swoje zastosowanie w szeroko pojętej branży budowlanej i przemysłowej, a to wszystko zawdzięczają swojej konstrukcji. Dzięki naszej firmie Mati-bud zaopatrzysz się w sprzęt niezbędny do prac między innymi na budowie.

W naszej ofercie dostępna jest ładowarka teleskopowa, która podnosi do maksymalnej wysokości 18 metrów. Dlatego dla nas podnoszenie wszelkiego rodzaju elementów na taką wysokość w trakcie budowy nie stanowi problemu. Jeśli potrzebujesz ładowarki teleskopowej, teraz nie musisz jej kupować. Jedyne co musisz zrobić, to skontaktować się z nami.

Ładowarka teleskopowa - zwyżka

Podnoszenie elementów za pomocą zwyżki

Zwyżki są przydatne zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach wysoko nad ziemią np. podczas budowania wiaduktów, naprawach linii telefonicznych, i innych pracach. To dzięki nim i dźwigom teleskopowym można dostać się do najtrudniej dostępnych miejsc. Zwyżki służą do przenoszenia elementów, ale również -przy użyciu kosza- ludzi. Ze zwyżką praca i przenoszenie elementów na wysokość jest bezpieczna i szybka w wykonaniu.

Dla naszych klientów oferujemy najwyższej jakości usługi wynajmu ładowarki teleskopowej. Wynajmu udzielamy na terenie Zielonej Góry. Zaznaczamy również, że obowiązkowe jest dokładne zapoznanie się z instrukcją obsługi maszyny oraz posiadanie uprawnień do obsługi ładowarek teleskopowych lub zlecenie tego nam. W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.