Maszyny budowlane Zielona Góra

Wymagania skierowane do firm budowlanych są coraz większe. Oczekuje się od nich terminowości, efektywności, a także stosowania nowości technologicznych i specjalizacji. Do usług specjalnych potrzebne są maszyny budowlane. Jednak koszt ich utrzymania często bywa dosyć wysoki i mniejszym firmom nie opłaca się posiadanie na wyłączność danej maszyny, nie mówiąc już o wielu. I tu z pomocą przychodzi Mati-bud i jego wypożyczalnia sprzętu budowlanego.

Sprzęt budowlany z Zielonej Góry na wynajem to idealne rozwiązanie nie tylko dla małych firm, ale również dla osób nadzorujących większe inwestycje. Znajdziesz u nas maszyny takie jak: koparko-ładowarkę obrotową, ładowarkę teleskopową oraz wywrotkę z HDS, dzięki którym załadujesz, ułatwisz i przyspieszysz prace na budowie. Główną przewagą wynajmu nad zakupem maszyn budowlanych jest mniejszy koszt, który ponosisz za ich użytkowanie. Wypożycz u nas maszynę już dziś i ciesz się bezproblemowym przebiegiem prac na twojej budowie.

Koparko-ładowarka

Usługi koparko-ładowarką

Wykonujemy prace ziemne tj. przygotowanie ziemi / terenu pod wylanie fundamentów, załadunek żwiru / piachu / gruzu oraz wszelkiego innego rodzaju prace ziemne pod np. ekologiczne oczyszczalnie ścieków, czy zwyczajne kopanie dołów w sposób mechaniczny.

Po więcej szczegółów zapraszamy na podstronę o usługach koparko-ładowarką

Usługi ładowarką teleskopową (tzw. zwyżką)

Posiadamy w swojej ofercie ładowarkę teleskopową 18-metrową. Wszelkiego rodzaju podnoszenie elementów na wysokość w trakcie budowy nie stanowi dla nas problemu.

Po więcej szczegółów zapraszamy na podstronę o usługach ładowarką teleskopową

Usługi wywrotką z HDS

Oferujemy wynajem wywrotki z HDS dzięki której transport i załadunek materiałów przestaje być problemem. Wywrotka ta jest przydatna przy wielu pracach budowlanych.

Po więcej szczegółów zapraszamy na podstronę o usługach wywrotką z HDS