Murowanie i wyburzenia Zielona Góra

Posiadamy niezbędny sprzęt do wykonywania tych usług. Murujemy ściany z cegieł, pustaków Solbetu, bloczków betonowych typu: Ytong, Silka, Porotherm lub z kamieni. Do powierzonego zadania stosujemy technologię tradycyjną -mokrą lub suchą. Czyli adekwatnie do wymienionych murujemy przy użyciu: zaprawy murarskiej lub kleju. Cała usługa przez nas oferowana obejmuje ułożenie, wyrównanie i wypoziomowanie pierwszej warstwy. Co więcej, jeśli jest to potrzebne, docinamy bloczki.

Murowanie szeregowców

Ponadto zajmujemy się również wyburzaniem ścian. Z pomysłem wyburzenia ścian spotykamy się nie tylko podczas remontu, ale również podczas aranżacji nowego mieszkania. Jednak każda taka zmiana konstrukcyjna obiektu może nieść za sobą poważne w skutkach konsekwencje. Dlatego ważne jest, by wszystkie rozbiórki na terenie Zielonej Góry były prowadzone przez specjalistów. Z naszym doświadczeniem doradzimy Ci i wyburzymy ścianę bez negatywnych efektów dla konstrukcji.

Usługi murarskie Zielona Góra

Poszukujesz specjalistów od murowania ścian nośnych lub działowych, murowania fundamentów, ogrodzeń lub kominów? Jeśli tak to znalazłeś się na odpowiedniej stronie. Firma Mati-bud zajmuje się wszelkimi niezbędnymi usługami murarskimi. Charakteryzujemy się latami doświadczenia oraz dbałością o to by każdy nasz klient był zadowolony. Jeśli jesteś w sytuacji, gdzie twój dom lub miejsce pracy koniecznie potrzebuje np. rozbudowy, a przy tym wyburzenia ścian lub ich murowania? Z naszą pomocą tego dokonasz. Potrzebujesz oddzielić poprzez ścianę pomieszczenie od reszty mieszkania- służymy pomocą i doświadczeniem. Dzięki nam Twoje pomieszczenie rozbłyśnie nową świeżością.

Murowanie domów

Wylewki cementowe

Wylewka to warstwa podłogi, która ułożona jest pod posadzką. Od jej dobrego wypoziomowania zależy jak będzie wyglądała twoja podłoga. Nasza firma Mati-bud oferuje perfekcyjne wykonanie wylewki cementowej. Oferujemy wylewkę cementową wysokiej jakości, dlatego możesz mieć pewność, że gwarantuje ona wytrzymałość i trwałość na długie lata.