Wykończenia wnętrz Zielona Góra

Wykończenie wnętrza tak by służyło na lata i mimo lat było atrakcyjne, nie jest łatwe do zaprojektowania, a tym bardziej od wykonania samemu. Dlatego tak ważne jest by prace wykończeniowe w domu powierzone były w ręce profesjonalistów. Do naszych specjalności wliczyć można również perfekcyjne wykończenie wnętrz dopasowane do wymagań klientów, nawet tych najbardziej ambitnych.

Powierzając nam prace wykończeniowe, zyskujesz spokój i pewność, że dom będzie spełniał Twoje nawet najbardziej wymagające oczekiwana. Nasza firma Mati-bud charakteryzuje się perfekcją wykonania, profesjonalistami, którzy sprawnie wykonują swoją pracę oraz dbałością o zadowolenie wszystkich klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważną sprawą jest dobrej jakości wykończenie wnętrz, zwłaszcza w takim wyjątkowym miejscu jak Zielona Góra.

Malowanie, szpachlowanie i układanie płytek

Szpachlowanie ścian jest istotnym elementem wykończeniowym mieszkań. To od tej czynności zależy czy ściany będą idealnie gładkie. Precyzja i dokładność jest tu konieczna, jeśli zależy Ci na równych ścianach. Ponadto zajmujemy się również malowaniem wnętrz. Dlatego na każdym etapie zwracamy uwagę na szczegóły.

W zakres naszych usług wpisuje się również układanie płytek. Płytki w łazience, kuchni czy przy wejściu są nie tylko praktyczne, ale również nadają styl pomieszczeniu. Wszystko zależy od kolorystyki, wzorów oraz sposobu, w jaki są one skomponowane. Dzięki temu możesz uzyskać szczególny efekt i robić wrażenie na twoich gościach wyglądem swojej łazienki.

Tynkowanie agregatem

Dodatkowo wykonujemy tynkowanie technologią wapienno- cementową lub gipsowo-cementową. Wszystko jest uzgadniane z klientem i realizowane wedle jego życzeń. Tynkujemy agregatem i metodą tradycyjną. Ten sposób tynkowania ma ogromną zaletę, mianowicie dzięki niemu można zniwelować pewne nierówności ścian, których nie da się uniknąć przy murowaniu.