Remontowanie i ocieplanie budynków Zielona Góra

Wykonujemy kompleksowe remonty budynków mieszkalnych oraz ociepleń bloków i domów. Naszą specjalizacją jest praca, która wymaga dużej precyzji i skrupulatności. Wiemy, jak ważny jest ktoś, kto pokieruje i wskaże Ci, co byłoby najlepszym rozwiązaniem dla Twojego wnętrza i domu. Dlatego ze swojej strony gwarantujemy fachowe doradztwo oraz kontakt. Stawiamy na wysoki standard naszych usług i zadowolenie naszych klientów.

Sprawność i terminowość wykonywanych prac to cechy, którymi szczyci się nasza firma Mati-bud. Dodatkowo w naszej pracy korzystamy z nowoczesnego sprzętu, a nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Wieloletnia praktyka oraz wiedza wyniesione z realizowanych prac elewacyjnych na terenie Zielonej Góry pozwalają nam wciąż się rozwijać i tworzyć naprawdę spektakularne projekty.

Remont domu
Remont mieszkania

Kompleksowe remonty domów i mieszkań

Na podstawie informacji zebranych od klienta przygotowujemy kosztorys i wszelkie potrzebne materiały. Przed tym, kto chce ratować stary budynek, dom czy mieszkanie lub nadać mu nowego blasku stoi duże wyzwanie. Takim właśnie osobom wychodzimy naprzeciw i pomagamy przejść ten żmudny proces płynnie, bezstresowo i w danym terminie.

Jeśli jesteś jedną z osób poszukujących takiego wsparcia, napisz do nas. Wykonamy dla Ciebie pełny, szybki i tani remont mieszkania lub domu. Działamy w okolicy Zielonej Góry. Zleć nam remont, a wraz z Tobą stworzymy jego drugie życie.


Ocieplanie budynków

Do ocieplenia zewnętrznych ścian stosujemy znaną metodę. Polega na umocowaniu zaprawą (do tego przeznaczoną) płyt termoizolacyjnych, szpachlowaniu zaprawą, która zbrojona jest siatką i na koniec pokryciu całości tynkiem o cienkiej warstwie. Ta z pozoru wydająca się łatwa metoda przy nieprecyzyjnym wykonaniu może spowodować nieszczelności. Dlatego ważne by wykonywał to szczegółowy profesjonalista.