Usługi dekarskie Zielona Góra

Jako firma budowlana mamy wieloletnie doświadczenie, a także zaufanie klientów, którzy skorzystali z naszych usług. W nasze kompetencje wliczają się również usług dekarskie. Doradzimy ci przy wyborze i zakupie odpowiedniego materiału na pokrycie dachowe. Mati-bud to firma, w której pełno kreatywnych, energicznych profesjonalistów w dziedzinie dekarstwa, którzy sprawnie i niezwykle skutecznie wykonują powierzone im zadanie.

Wykonujemy zamówienia na dach płaski, łukowy np. w budownictwie przemyśle, a także spadzisty. Jesteśmy świetnie wyposażeni w zaplecze techniczne. Posiadamy szeroką i niezbędną gamę maszyn i urządzeń do wykonania pięknego, funkcjonalnego i satysfakcjonującego Cię dachu. Zapewniamy wysoki standard oferowanych przez nas usług oraz krótki czas realizacji. Dekarstwo nie ma przed nami tajemnic.

Pokrycia dachowe

Zwieńczeniem każdego budynku jest dach. To jeden z najważniejszych elementów konstrukcyjnych o tak ważnej funkcji. Ma bowiem wpływ na trwałość i bezpieczeństwo obiektu, a także na jego estetykę. Dlatego tak istotny jest dokładny projekt każdego dachu, wysoka jakość materiałów z którego został wykonany, oraz precyzja z jaką wykonano całą konstrukcję pokrycia dachowego.

Warto zwrócić uwagę że najczęstszym problemem występującym w przypadku gdy zlecisz budowę dachu niesprawdzonym i niewykwalifikowanym wykonawcom jest cieknący komin. Wszytko to za sprawą nieprawidłowego wykonania okucia. Konsekwencje, które wystąpią po jakimś czasie to zalanie twojego poddasza i nasiąknięcie wełny. Natomiast jeśli już dojdzie do jej nasiąknięcia, to straci ona właściwości termoizolacyjne. Powierz dom w nasze ręce, a nie dopuścimy do takiej sytuacji.

Naprawy dachów

Wygląd pokrycia dachowego nie zawsze jest miernikiem odzwierciedlającym jego faktyczną kondycję. Tylko doświadczeni specjaliści są w stanie oszacować i dokonać trafnej oceny jego stanu. Zepsuty dach nie koniecznie jest cały do wymiany. Tańszą formą i często skuteczną jest zastosowanie drobnych napraw, renowacji lub konserwacji. Oferujemy Ci niezawodną naprawę dachów, która może pomóc twojemu obiektowi budowlanemu.