Wynajem wywrotki z HDS Zielona Góra

Doskonale zdajemy sobie sprawę, z tego, jak drogi jest koszt kupna wywrotki z HSD, nie wspominając już o cenie utrzymania jej w dobrym stanie. Z myślą więc zwłaszcza o małych, początkujących firmach budowlanych i nie tylko, oferujemy wynajem wywrotek. Dzięki naszej firmie Mati-bud zaoszczędzisz pieniądze i zyskasz na wizerunku, prezentując się jako profesjonalna firma.

Wywrotka z HSD idealnie nadaje się do transportu: piasku, żwiru, ziemi, gruzu oraz kruszyw budowlanych. Możesz nią również przetransportować materiały transportowane na paletach takie jak: kostka brukowa, pustaki, dachówki czy cegły. Ponadto na wywrotkę załadujesz również materiały pakowane w workach np. kostkę granitową. To wszytko jest tylko częścią zastosowań wywrotki HDS, która z pewnością przyda się również Tobie.

wywrotka z HDS

Załadunek łyżką HDS

Usługę wynajmu wywrotki HDS i transportu HDS świadczymy na obszarze Zielonej Góry i okolic. Wywrotka posiada łyżkę HDS, która umożliwia pracę przy wyrównaniach gruntu, a także wywozie gruzu i innych materiałów. Pomaga również przy wykopach, zasypywaniu fundamentów i wielu innych czynnościach związanych z pracami budowlanymi. Wynajem wywrotki z łyżką HDS to idealne rozwiązanie, gdyż nie musisz inwestować w wynajem innego sprzętu. Zachęcamy do skorzystania z naszych fachowych usług transportowych HDS w Zielonej Górze.